حرز جامع تألیف حاج فردوسی مؤلف منهاج فردوسیان+ دانلود

حرز جامع مجموعه ای از سوره ها  و حرزهای مفید تالیف « حاج فردوسی » رهبر مشتاقان کمال و سعادت و مولف نظام جامع تربیتی برای دور کردن شیاطین و نیروهای منفی غیر ارگانیک است.

بسم الله الرحمان الرحیم

«حاج فردوسی» رهبر معنوی مشتاقان کمال و سعادت و مولف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان کسی هستند که برای یافتن «استاد کامل» و «برنامه تربیتی مطمئن» سال‌ها به جستجو پرداخته و درباره تمام عرفای صاحب‌سبک و صاحب‌ نام جهان و عرفای جهان اسلام و عرفای شیعه تحقیق نموده ولی دلشان آرام نمی‌شود. سپس به امام زمان (عج) متوسل می‌شوند و بعد از توسلات فراوان، به ایشان فهمانده می‌شود که راه مستقیم برای رسیدن به تکامل، فقط معتقد شدن و عمل کردن به قرآن و روایات معتبر است. از آن زمان همت می‌کنند بر تنظیم اعتقادات و اعمال بر طبق تصریحات قرآن و روایات معتبر که ثمره این تلاش بیش از بیست ساله ایشان در جوار حرم کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران به پدید آوردن مجموعه‌ای از برنامه ای جامع و تربیتی با عنوان «نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان» شده است.

از سال ۱۳۸۹ یک شب در جوار آستان مطهر امامزاده صالح (ع) تجریش خداوند به حقیر توفیق داد تا با نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان آشنا شوم و یک سال بعد هم در جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) توفیق یار شد که حضورا از محضر حاج فردوسی بهره های فراوانی ببرم و در این مدت مدید تا کنون که از محضرشان بهره مند می شوم هرگز منیتی از حاج فردوسی ندیدم و هر چه بیان می نمودند جز آیات و روایات معتبره شیعه اثنی عشری نبود و حاج فردوسی چون پدری معنوی، راه آشنا و دلسوز برایم بودند که خداوند این گنج عظیم و این نعمت عظمی را بعد از توسلات فراوان نصیبم نمود.

حاج فردوسی مولف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان

و اما درباره این حرز جامع باید بگویم که بنا به درخواست برخی از منهاجیان از محضر حاج فردوسی ایشان در جدیدترین اثر مکتوب خود با گردآوری و استخراج حرزهای معتبر اقدام به تالیف حرز جامع نمودند و این حرز را منتشر کردند.

نکته ای که در ابتدا در انتشار این حرز جامع مشاهده کردم ، این بود که حتی حاج فردوسی از درج نام خودشان در زیر این حرز که با زحمات فراوان و صرف وقت تهیه نموده اند خودداری نموده بودند و وقتی به ایشان گفتم چرا نام خودتان را درج نکردید؟ در پاسخم فرمودند: « هر چه حرز بود را در یکجا جمع کردم و نخواستم غیر از نام معصومین و آیات و حرزها چیزی در آن باشد. شما هم اگر خواستید منتشر کنید، اسم سایت و کانال و ایمیل و موبایل و … به آن نیافزایید. بگذارید همینطور خالص بماند،‌ تا اثرش بیشتر باشد. ان شاء الله».

ولی بنده از ایشان خواستم برای اینکه برخی سودجویان، اقدام به سوء استفاده نکنند و یا بعضی افراد، فکر نکنند این حرز، مجهول المؤلف است، نام خودشان را درج نمایند و ایشان موافقت نمودند به شرط این که در هنگام استفاده، توضیح و نام ایشان از حرز، جدا شود. به همین دلیل، نام ایشان در ضمن توضیحاتی درباره‌ حرز در ستونی جداگانه درج گردید و همانجا تذکر داده شد که در هنگام استفاده، این ستون از حرز جدا شود.

در پایان متذکر می‌شوم که هر گونه سوء استفاده تبلیغی و اقتصادی از این حرز، ممنوع است و نیاز به کسب اجازه از مؤلف آن، حاج فردوسی دارد.

 

http://s9.picofile.com/file/8311621918/%D8%AD%D8%B1%D8%B2_%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9_%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81_%D8%AD%D8%A7%D8%AC_%D9%81%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C.jpg

خواص حرز جامع تالیف حاج فردوسی مولف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان:

حاج فردوسی با تایید این حرز جامع در توضیح خواص این حرز جامع فرمودند: این حرز مجموعه ای از سوره ها  و حرزهای مفید برای دور کردن انرژی منفی است. همراه داشتن و نصب آن در محل زندگی بویژه در قسمت های تاریک و نمناک مانند داخل کمدها ، حمام و سرداب تاثیر فوق العاده ای در دور کردن شیاطین و نیروهای منفی غیر ارگانیک ( جن ) دارد.

متذکر می شود این حرز را در جایی نصب کنید که بی احترامی نشود. و تذکر مهم  این که ستون قسمت توضیحات هنگام استفاده حتما از حرز جامع جدا شود.

دانلود رایگان حرز جامع تالیف حاج فردوسی

از لینک های زیر می توانید این حرز جامع را دانلود و سپس پرینت گرفته و از آن استفاده کنید.

نسخه پی دی اف حرز جامع تالیف حاج فردوسی / با حجم ۵۷ KB / با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

نسخه فایل تصویری از حرز جامع تالیف حاج فردوسی / لینک کمکی اینجا کلیک کنید.

 

به قلم: امیرمحسن سلطان احمدی

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme
به اطلاع می رساند؛ چهارمین مراسم سالگرد عروج ملکوتی حکیم و عارف واصل حضرت آیت الله محمد شجاعی(ره) پنج شنبه23 آبان ماه در مسجد امام حسین(ع) شهرک ابوذر تهران از ساعت 15 برگزار خواهد شد.