معرفی کتاب مهره‌ی مار تالیف استاد حاج فردوسی

کتاب «مهره‌ی مار» جدیدترین اثر قلمی استاد بزرگوارمان شیخنا الاستاذ حاج فردوسی(حفظه الله) منتشر شد.

بسم رب المهدی(عج)

معرفی کتاب مهره‌ی مار تالیف استاد حاج فردوسی

به گزارش پایگاه اینترنتی دست نوشته های معارفی امیرمحسن سلطان احمدی (سلطان احمدی دات آی آر)؛ بعد از مدت ها انتظار جدیدترین و متفاوت ترین اثر قلمی شیخنا الاستاذ حاج فردوسی[۱](حفظه الله) از مولفین و محققین حوزوی و رهبر معنوی مشتاقان سعادت با عنوان «مهره‌ی مار» منتشر شد.

استاد بزرگوارمان حاج فردوسی(حفظه الله) در کتاب «مهره‌ی مار» یک کار جدید را به رشته تحریر درآورده که ثمره تربیتی آن بی نظیر است. و به جرأت می‌توان گفت که این اثر ایشان یک اثری متفاوت و حتی بی‌سابقه در حوزه تربیتی است.

کتاب مهره‌ی مار؛ حکایت مردی به نام زاکی

کتاب «مهره‌ی مار» حکایت مردی است به نام «زاکی» که روزگاری سخت دارد و به هر سو روی می‌کند، دچار مشکلات متعدد می‌شود. «زاکی» بعد از گذشتن از شهرهای مختلف، بالاخره «عالم ربانی» را می‌یابد و راز خوشبختی و خوشی در دنیا را از او می‌آموزد.

شاید برخی منتقد این باشند که چرا حضرت استاد به بیان داستان تخیلی پرداخته اند؟! در صورتی که در قوانین عملی منهاج فردوسیان معظم له هر گونه افسانه گفتن و گوش دادن به افسانه را ممنوع اعلام نمودند![۲] اما معظم له در پاسخ به این انتقاد فرمودند: «افسانه، داستانی تخیلی است که ثمره‌ی تربیتی نداشته باشد؛ در حالی که سراسر «داستان مهره‌ی مار» ثمره‌ی تربیتی است.»

نگریستن به زندگی از دریچه ای جدید بعد از مطالعه این کتاب

بعد از مطالعه کتاب «مهره‌ی مار» شما به زندگی از دریچه ای دیگر خواهید نگریست، و از این زاویه جدید به زندگی می نگرید که ثمره آن خوشبختی و موفقیت شما خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید:   قمر در عقرب در بیان حاج فردوسی

نکته بعد اینکه در سایت رسمی شیخنا الاستاذ حاج فردوسی(حفظه الله) بخش نظرات برای کتاب «مهره‌ی مار» راه اندازی شده که چنانچه سوال یا ابهامی درباره این کتاب داشتید یا در حین مطالعه مطلبی برای شما نامفهوم بود از این طریق می توانید با مولف در میان بگذارید.

و اما نکته آخر اینکه معظم له برای خرید کتاب «مهره‌ی مار» شرط ضمن عقد[۳] قرار داده اند، و حقیر درباره این شرط انتقاد دارم و شاید مصلحتی باشد که بی اطلاع از آن هستم. اما به طور کلی به خواندن این کتاب توصیه می شود.

برخی موضوعات کتاب «مهره‌ی مار» عبارت است:

  • چگونه ثروتمند شویم؟
  • چگونه به آرامش برسیم؟
  • چگونه همسر مناسبی بیابیم؟
  • چگونه در سلامتی کامل باشیم؟
  • چگونه شغل مناسب را پیدا کنیم؟
  • چگونه مشکلات خود را حل کنیم؟

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید کتاب «مهره‌ی مار» می توانند به لینک زیر مراجعه کنند:

جهت خرید کلیک کنید

 

پدیدآورنده:

به قلم: امیرمحسن سلطان احمدی

www.soltanahmadi.ir

پی نوشت ها:

————–

[۱]. مولف نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان

[۲] . قانون طبقه ی ۶ از کتاب مجموعه ی قوانین عملی منهاج فردوسیان / ۶:۶۰۰

[۳] . «بدین وسیله، تعهد شرعی می‌دهم کتاب‌هایی که از این فروشگاه خریداری می‌کنم را در اختیار دیگران قرار ندهم و در فضاهای مجازی منتشر نسازم و در صورتی که بر اثر سهل‌انگاری‌ام، این کتاب‌ها در اختیار دیگران قرار گیرد یا در فضای مجازی منتشر شود، ضامن ضرر مالی و معنوی وارده باشم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

bigtheme