تماس با سلطان احمدی

بسم رب المهدی(عج)

اللهم عجل لولیک الفرج(عج)

سلطان احمدی-تماس-ارسال پیام

سلام علیکم

بازدید کنندگان گرامی و همراهان عزیز

ضمن تقدیر و تشکر از حضور شما و بازدیدتان؛ چنانچه قصد ارتباط و ارسال پیام به امیرمحسن سلطان احمدی را دارید از طریق همین فرم انتهای این مطلب می توانید پیام خود را برای ایشان ارسال نمایید.

این پیام به طور خصوصی و مستقیم به امیرمحسن سلطان احمدی ارسال خواهد شد و چنانچه لازم به پاسخ باشد، پاسخ مربوطه خدمتتان ارسال خواهدشد.

ضمنا دیگر راه های ارتباطی خصوصا آدمین های کانال سلطان احمدی توسط آدمین اداره می شود و پیام مربوطه با واسطه به ایشان خواهد رسید ولی پاسخ از همان طریق ارسال خواهد شد.

پیام به صورت پیامک به سلطان احمدی

همچنین چنانچه از طریق پیامک قصد ارسال پیام داشته باشید سامانه های پیامکی زیر نیز آماده دریافت پیام شما خواهد بود و شما عزیزان می توانید پیام خود را به صورت پیامک به شماره های ۳۰۰۰۵۰۲۶۹۰۰۱۵۷ ارسال نمایید.

ضمنا پاسخگویی پیامکی در صورتی انجام خواهد شد که شماره تلفن همراه شما پیام تبلیغاتی را مسدود نکرده باشد و قابلیت دریافت پیامک از شماره های سامانه ای که با ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ آغاز می شود را داشته باشد.

ضمنا از شما بزرگواران درخواست می شود حتما نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از این طریق اعلام نمایید.

با تشکر: پایگاه اینترنتی سلطان احمدی دات آی آر

www.soltanahmadi.ir

(دست نوشته های معارفی امیرمحسن سلطان احمدی)

 

جهت ارتباط مستقیم و خصوصی از فرم زیر استفاده کنید، شایان ذکر است پیام شما به هیچ وجه منتشر نمی شود.

پیام از طریق فرم زیر به سلطان احمدی


    محتوای این سایت به صورت شخصی و با صرف هزینه و وقت تهیه شده است و تمام حقوق مادی و معنوی و حق تألیف آن برای امیرمحسن سلطان‌احمدی محفوظ بوده است و فقط برای مطالعه بازدیدکنندگان است. سلطان احمدی