کد خبر : 31362
تاریخ انتشار : شنبه 5 شهریور 1401 - 16:49

نسخه‌ مجرب برای حاجات/ حوادث کوچک و بلا

نسخه‌ مجرب برای حاجات/ حوادث کوچک و بلا
حجت الاسلام الهی برای برآورده شدن حاجات و حل مشکلات نسخه‌ای مجرب را بیان نمودند و حوادث کوچک را شروع بلاها دانستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دست نوشته‌های معارفی امیرمحسن سلطان‌ احمدی مروج:عصر جمعه ۴ شهریوردماه ۱۴۰۱ در حسینه فاطمه زهرا (س) گردان عمار تهران توفیق بهره از محضر استاد محمدحسن الهی را داشتم که ایشان در پایان این جلسه نکاتی را درباره رابطه حوادث کوچک با بلا و اظهار عجز در برابر خدا بیان نمودند و در پایان نسخه‌ مجربی را برای برآورده شدن حاجات و حل مشکلات ذکر نمودند.

اینک در ادامه گزیده یادداشت‌هایم از بیانات این استاد اخلاق حوزه علمیه قم را تقدیم شما معارف جویان عزیز می‌نمایم تا از این طریق شما نیز بهره‌مند از این جلسه شوید.

نسخه‌ مجرب برای حاجات/ حوادث کوچک و بلا

اظهار عجز در محضر خدا و درخواست یاری

هر روز از خدا هدایت بخواهید و در هر مرحله‌ای که هستید خود را گمراه بدانید و از خدا درخواست هدایت داشته باشید. حتی اگر اهل نماز شب هستید و حال معنوی خوبی هم دارید باز خود را فقیر و گمراه بدانید و از خدا کمک بخواهید.

از امام زمان (عج) بخواهید که شما را هدایت کند، حتی اگر علم دارید خود را جاهل بدانید و از امام زمان (عج) درخواست کنید که خدا به شما علم بدهد. اگر سالم هستید فکر می‌کنید که سالم هستید اما از حضرت سلامتی بخواهید، اگر پولدار هستید باز فکر می‌کنید پولدار هستید کافی است یک طوفان بیایید و به فقر بیفتید پس از امام زمان (عج) پول بخواهید. این یک نسخه است.

نسخه‌ مجرب برای حاجات/ حوادث کوچک و بلا

رابطه حوادث کوچک با شروع بلاها

یک نسخه دیگر اینکه پیامبر (ص) نشسته بود و دست‌شان به اندازه نخودی زخم بود و به آن نگاه می‌کرد و اشک می‌ریخت که خدایا این زخم کار دستم ندهد و بدتر نشود! یکی از اصحاب عرض کرد مگر زخم شمشیر خوردید که حضرت فرمودند بله اما شما به این زخم‌های کوچک بی‌اعتنا هستید و می‌گویید چیزی نیست خودم خوبش می‌کنم در صورتی که اگر خوب نشود ممکن است همین زخم کوچک یک دفعه به سرطان تبدیل شود، اما حضرت می‌فرماید این زخم کوچک یک نشانه است و من تا آخرش را می‌بینم و آن را بلا می‌بینم و پیشگیری می‌کنم.

وقتی تصادف کردید نگویید بیمه دارم و عادی بود، یا مثلا بچه‌ات از پله‌ها افتاد، این شروع بلا است بلا شروع به آمدن کرده است، بی‌تفاوت نباشید و سریع یک گوسفند قربانی کنید، هزینه‌اش را ندارید حداقل یک مرغ قربانی کنید و نگذارید این بلا ادامه داشته باشد سریع تدارک ببینید و جلوی آن را بگیرید، دعا و توسل کنید، یکی را کربلا بفرستید بگویید زیر قبه برای شما دعا کند.

نسخه حاجات بلا مشکلات

 

نسخه‌ای مجرب برای حاجات و حل مشکلات

یک نسخه بدهم اگر حاجتی دارید این نسخه به یقین شما را به اجابت می‌رساند و مشکل شما حل می‌شود. این نسخه خیلی مجرب است و این نسخه را به یک واسطه آیت الله مفتی الشیعه از آیت الله العظمی سبزواری برای من نقل کرده است.

برای حل مشکلات و برآورده شدن حاجات خود با اعتقاد یک سفره اطعام در حد توان برای حضرت مسلم (ع) بیندازید و اطعام بدهید، دوم اینکه به نه نفر سید کمک کنید، کار هم نداشته باشید این سیدها فقیر هستند یا فقیر نیستند، حتی در نیت هم به نیت هدیه به آن‌ها بدهید، و سوم اینکه یک روضه هم برای حضرت علی اصغر (ع) بخوانید. حاج آقا مفت الشیعه با اینکه مرجع تقلید بودند، گفت هر کس این نسخه را انجام داد و حاجتش را نگرفت به من بگوید تا ریش خود را تیغ بزنم و من هم این نسخه را به هر کس که حاجت داشت دادم حاجتش را گرفت.

پدیدآورنده:

به کوشش: امیرمحسن سلطان احمدی مروج

www.soltanahmadi.ir

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درس اخلاق زیارت نیابتی زیارت نیابتی درس اخلاق
logo-samandehi
error: حق تألیف را رعایت کنید